Rory van Rees

Afbeelding
Stuur een bericht

Professioneel profiel

10 jaar was ik, ik herinner het me nog als de dag van gisteren. Meer buiten de klas dan erin. Niet begrepen en niet gezien door alles en iedereen om mij heen.
Therapeut, ritalin, een deken over me heen, niet fijn, steun van mijn ouders, je mag het zonder doen, zucht van opluchting.
Maar als ik me nu eens ging aanpassen. Naar hoe het voor de anderen werkt. Mag ik er dan zijn. Dit werkte, anderen zien, echt voor wie ze zijn, dit vond de ander fijn. Niet te veel van mijzelf geven was wat het kostte. Nu jaren later en veel bewustwording verder. Ben ik een mensenmens, wil en kan er voor jou zijn. Juist door mezelf mee te nemen in onze ontmoeting.

Voor wie? Het onderwijs, mensen met kenmerken van AD(H)D, ouders en ondernemers.
Ik help onder andere bij:
– Een vol hoofd
– Stressklachten
– Perfectionisme
– Emoties te veel / te weinig
– Zelfvertrouwen
– Depressie
– Burn-out / bore-out

- Systemisch werk
- Neuro-Linguïstisch Programmeren (NLP)
- Transactionele Analyse (TA)

https://www.roryvanrees.nl/

Contact

Rory van Rees

Slotlaan 2
3611 AS Utrecht

racetcoaching@gmail.com
Mijn website
Rory van Rees

Extra informatie

LVSC beroepsregistratie
Registercoach Sinds 05 dec 2024

Specialisaties
Coaching op aanvraag
Intervisie op aanvraag
Loopbaancoaching op aanvraag
Organisatiebegeleiding op aanvraag
Teamcoaching op aanvraag
E-coaching op aanvraag

Werkvelden
Onderwijs, cultuur en wetenschap Overheid, justitie en veiligheid Gezondheidszorg en welzijn Management Bedrijfsleven Productie, techniek en bouw

Talen