Erkende opleidingen en permanente educatie (PE)

Vind hier uw opleiding tot LVSC-geregistreerd supervisor of coach. Zoekt u bijscholing voor uw herregistratie? Bekijk hier welke externe PE-aanbieders er zijn. Een overzicht van LVSC PE-aanbod en extern aanbod met korting treft u aan in het activiteitenoverzicht.

Bureau Beschermjassen

Coachen in de transitionele ruimte (Coachopleiding)

Contactgegevens

Bureau Beschermjassen
Koninginneweg 188
1075 EJ Amsterdam

Contactpersoon: Dhr. A. Meijerink
Email: a.meijerink@casema.nl

Voor meer informatie en aanmelden gaat u naar de website.

Meer informatie

Centrum voor Nascholing/ Stichting IRIS

Coach in het onderwijs (post-HBO opleiding)

Contactgegevens

Centrum voor Nascholing/ Stichting IRIS
Koediefslaan 69
2101 BT  HEEMSTEDE

Contactpersoon: Mevr. M. de Leeuw
Email: m.deleeuw@iris-cvo.nl

Meer informatie

Christelijke Hogeschool Ede

Post HBO Supervisie en Coaching

Contactgegevens

Christelijke Hogeschool Ede
Oude Kerkweg 100
6717 JS Ede

Contactpersoon: Dhr. A. Pals
E-mail: a.pals@che.nl

Meer informatie

Hanzehogeschool Groningen

Verkorte opleiding tot LVSC - Registercoach voor supervisoren

Contactgegevens

Zernikeplein 23

9747 AS  Groningen

Contactpersoon: Mw. M. van der Spek

Emailadres: m.van.der.spek@pl.hanze.nl

Meer informatie

Hogeschool Rotterdam / Hogeschool Arnhem Nijmegen

Leergang Supervisie en Coaching (fasen 1 en 2), Master Begeleidingskunde (fase 3)

Contactgegevens

Hogeschool Rotterdam
Beursplein 37
3011 AA Rotterdam

Contactpersoon: Drs. Barbara Spoel
E-mail: b.spoel@hr.nl

Locatie Nijmegen:
Contactgegevens

Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
Berg en Dalseweg 81
6522 BC Nijmegen

Contactpersoon: Marijke de Kok MHOB
E-mail: m.h.de.kok@hr.nl

Meer informatie

Hogeschool Windesheim

Verkorte opleiding tot Registercoach

Contactgegevens

Hogeschool Windesheim
Campus 2-6
8017 CA Zwolle
 

Contactpersoon: Mw. C. Horrel
Email: c.horrel@windesheim.nl

Meer informatie