De dag van het MT - 3 december
Op 3 december organiseert Verhaal met Impact het congres 'De dag van het MT' in Burgers' Zoo Arnhem. Het programma is gewaardeerd met 1 PE punt en LVSC-leden ontvangen een korting.
Goed functionerende MT’s ontstaan niet vanzelf. Deels door de dubbelrol die spanningen kan oproepen en deels door onderlinge verhoudingen in een MT. Zijn de mensen in het MT je maatjes of je concurrenten, heb je tijd en begrip voor elkaars problemen en neem je voldoende tijd om samen de richting te bepalen? Werken aan relaties, richting en ritmes zijn de kern om van frustraties naar oplossingen te komen en om van een MT een slagvaardig team te maken. Dit vraagt tijd, aandacht en toewijding.
Kom naar deze dag en:
- Krijg als begeleider van MT's leidraden en handvatten om het MT te versterken in zijn veranderkracht;
- Krijg meer inzichten hoe je relaties, richting en ritmes kan beïnvloeden en kan bijsturen;
- Maak van een MT een High Impact MT.
Met Steven van den Heuvel, Shirine Moerkerken, Anje-Marijcke van Boxtel, Alex van Hooff en Rini van Solingen.
Voor meer informatie en aanmelden, ga je naar: De Dag van het MT
Naar overzicht
LVSC leden maken gebruik van het speciale tarief van € 395,- (excl. btw) in plaats van € 495,-. Kom je met meer dan 3 personen? Dan zijn er groepskortingen. Vermeld de actiecode #lvsc op het aanmeldformulier.